Poniedziałek 24 czerwca
Jana, Danuty, Janiny
RADOM aktualna pogoda

W Radomiu znów będzie magicznie

dm, UM Radom 2024-05-25 07:53:01

Już po raz trzynasty w Radomiu odbędzie Międzynarodowy Festiwal Artystów Ulicznych i Precyzji. Popisy akrobatów, żonglerów, kuglarzy, iluzjonistów i wielu innych będzie można podziwiać na deptaku 1 i 2 czerwca. – To wyjątkowe wydarzenie, które już na stałe wpisało się w kalendarz ważnych imprez rozrywkowych w naszym mieście. Zapraszamy całe rodziny. Atrakcji na pewno nie zabraknie – mówi wiceprezydent Katarzyna Kalinowska.

Jak co roku pokazy będą się odbywały równolegle w kilku miejscach na ulicy Żeromskiego. Swoje niezwykłe umiejętności zaprezentują artyści krajowi oraz goście zza granicy, w tym ze Stanów Zjednoczonych, Chile i Hiszpanii. Nowością będzie miasteczko cyrkowe ze strefą animacji dla dzieci.

– To podkreśli fakt, że termin naszego festiwalu zbiega się ze świętowaniem Dnia Dziecka. Będą nie tylko animacje dla najmłodszych, ale także warsztaty i możliwość spróbowania swoich sił w sztuce cyrkowej – mówi współorganizator wydarzenia Adrian Pruski.

W trakcie festiwalu nie zabraknie też muzyki. Wystąpią m.in. Paweł Izdebski, Paweł Skiba oraz Marcin Pater.

W sobotę, 1 czerwca prezentacje na ulicy Żeromskiego będą się odbywały od godz. 17.00, a w niedzielę, 2 czerwca już od godz. 16.00

Galeria zdjęć

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych