– Ja się bardzo cieszę z takich inicjatyw, bo te bardzo energiczne panie same przyszły do mnie z tym pomysłem – mówi Beata Drozdowska.
W programie przewidziano Mszę Świętą, która będzie odprawiona o godzinie 17 w Kościele Garnizonowym. Po niej, w akompaniamencie Radomskiej Młodzieżowej orkiestry Dętej Grandioso wszystkie Krystyny przejdą w uroczystym pochodzie do siedziby Łaźni przy ul. Zeromskiego 56.
W Łaźni odbędzie się trwający około półtorej godziny program artystyczny, którego autorzy będą wielokrotne nawiązywali do imienin.
Na imprezę zaproszone są w szczególności radomianki o imieniu Krystyna.
Chcesz szybciej dowiadywać się o nowych wydarzeniach i czytać najświeższe newsy? POLUB NAS NA FACEBOOKU. ZRÓB TO TERAZ >>
W czwartek - w sposób wyjątkowy - swoje imieniny świętują Krystyny!
13 marca - w czwartek kobiety o bardzo pięknym i popularnym imieniu - Krystyna obchodzą imieniny. Z tej okazji Krystyna Schab i Krystyna Barszcz zgłosiły się do Beaty Drozdowskiej - dyrektor Łaźni ze swoim pomysłem, by po raz pierwszy te imieniny obchodzić w przestrzeni publicznej.

Komentarze naszych czytelników
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu
Dodaj komentarz
Przeczytaj też:
![Dwóch zawodników Radomiaka w jedenastce kolejki. Przeżyjmy to jeszcze raz [WIDEO]](./zarzadzanie/uploads//artykuly/artykuly/2025/08/58717/245c24a666ff6d2a1b7f47ffb28bd8fe-310-180.jpg)
Dwóch zawodników Radomiaka w jedenastce kolejki. Przeżyjmy to jeszcze raz [WIDEO]

Radomka zaczyna przygotowania do sezonu. Już w czwartek pierwszy mecz

15 i 10-latek ciężko ranni w wypadku pod Jedlińskiem

Trzej ''rajdowcy'' zatrzymani przez radomską drogówkę

Pirat w pontiacku. Spowodował w Radomiu dwie kolizje i uciekł
![Helikopter runął na ziemię pod Iłżą [WIDEO]](./zarzadzanie/uploads//artykuly/artykuly/2025/08/58712/9e01d5df3647d8447765fb2cab0eafef-310-180.jpg)