Wtorek 23 lipca
Bogny, Sławosza, Żelisława
RADOM aktualna pogoda

„Szelmostwa Lisa Witalisa” ponownie na scenie

cir 2023-05-31 07:35:00

Resursa Obywatelska zaprasza na kolejny pokaz spektaklu Teatru Poszukiwań „Szelmostwa Lisa Witalisa”. Wydarzenie odbędzie się 2 czerwca o godz. 18.00.

„Wszystkie dzieci wita lis, który zwie się Witalis! Mamy z nim ogromny zgryz, choć nie będzie nas tu gryzł”. Nasz bohater „miał rozumu za dziesięciu”, a swoim sprytem wprawiał w podziw. Jego dumą była też znakomita kita – nikt w lesie nie miał tak pięknego ogona. Jednak ten lisek to prawdziwy szelma! Nie potrafił nawet przez chwilkę przestać kombinować, oszukiwać, aż dziwnym trafem został prezydentem lasu, ale oszukane zwierzęta na czele z Wilkiem próbują go tej funkcji pozbawić. Z jakim skutkiem przekonamy się podczas spektaklu. Jak wywiązywał się z tej szalenie odpowiedzialnej funkcji, możecie sobie wyobrazić! Podczas spektaklu obaczycie, jak zwierzęta poradziły sobie z rudym oszustem…

Spektakl przedstawi działający w Resursie od 1993 roku Teatr Poszukiwań. Zespół tworzą uczniowie szkół średnich – miłośnicy sztuki aktorskiej, wielbiciele żywego słowa. Na swoim koncie grupa zespół ma kilkanaście premier teatralnych.

Bilety na wydarzenie kosztują 10 zł. Wejściówki można nabywać online na biletyna.pl oraz w kasie Resursy w godzinach pracy i bezpośrednio przed wydarzeniem.

Komentarze naszych czytelników

  • Raczej Tomasza

    2023-05-31 12:40:11

    Lisa sympatyka PO/KO i jego fascynacji komorami gazowymi.

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych