Środa 22 maja
Heleny, Wiesławy, Romy
RADOM aktualna pogoda

Spotkanie autorskie z Abelardem Gizą

dm, MBP 2024-05-07 08:43:00

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie autorskie z Abelardem Gizą i promocję zbioru opowiadań, pt. „Otworzyć po mojej śmierci”. 

MBP

W tych dwudziestu czterech opowiadaniach jest coś na śmiesznie, coś na smutno, a czasem też na: „po co ktoś w ogóle pisze takie rzeczy, do pracy by się wziął, a nie tam jakieś… ”. Jeśli macie ochotę dowiedzieć się, co tak bardzo zeźliło Eltona Johna podczas koncertu na Stadionie Narodowym, komu potrzebne są nogi, albo kim był drugi papież Polak — zapraszamy do lektury i udziału w spotkaniu autorskim. 

Abelard Giza - polski komik, stand-uper, scenarzysta, autor tekstów komediowych. Założyciel i lider aktywnego w latach 1999-2014 kabaretu Limo. Twórca programów stand-upowych „Proteus Vulgaris”, „Ludzie, trzymajcie kapelusze”, „Numer 3”, „Piniata”, „Zaodrze”, „Samertajm”. A także serialu „Kryzys”, słuchowisk o przygodach muchy Leny oraz zbiorów opowiadań „Zagłada i czekoladki”, „Otworzyć po mojej śmierci”.

Miejsce: Biblioteka pod Kolumnami (ul. Piłsudskiego 12)
Kategoria: Spotkanie autorskie
Typ: dla dorosłych
Start: 2024-05-21 17:00:00
Koniec: 2024-05-21 19:00:00

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych