Niedziela 23 czerwca
Wandy, Zenona, Prospera
RADOM aktualna pogoda

Spotkania z techniką w Resursie

dm 2022-05-10 22:34:00

Ośrodek Kultury i Sztuki "Resursa Obywatelska" we współpracy z Radomską Radą Federacji Stowarzyszeń Naukowo - Technicznych NOT, zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu "Fakty i mity. Spotkania z techniką".

Resursa Obywatelska

Projekt skierowany jest do wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu aktualnych prac nad nowymi technologiami wytwarzania energii elektrycznej oraz wyzwaniami stojącymi przed nowymi pokoleniami w tej materii.

Organizatorom zależy na integracji środowiska skupiającego ludzi w różnym wieku, których cechuje szerokie spektrum zainteresowań badawczych takich jak: nowinki techniczne i naukowe, ekologia, nowe technologie wytwarzania energii elektrycznej z energii słonecznej i wiatrowej czy budowa samochodów zeroemisyjnych.

Trzecie spotkanie z cyklu Fakty i mity. Spotkania z techniką, które poświęcone będzie samochodom elektrycznym odbędzie się w środę, 11 maja o godz. 18:00 w „Resursie Obywatelskiej”.

- Zapraszamy do „Resursy” wszystkich radomian, a w sposób szczególny nauczycieli, uczniów szkół o profilach technicznych oraz uczestników kół zainteresowań, którzy chcą zdobyć lub poszerzyć wiedzę z zakresu aktualnych prac nad nowymi technologiami wytwarzania oraz wykorzystywania energii elektrycznej. Program zakłada w tym roku szkolnym jeszcze jedno spotkanie, dotyczące nowoczesnych magazynów energii, które odbędzie się 7 czerwca. Zapraszamy serdecznie, wstęp wolny - informują i zapraszają organizatorzy.

Galeria zdjęć

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych