Sobota 13 lipca
Irwina, Margarety, Sary
RADOM aktualna pogoda

Spotkaj się z autorami wyjątkowych prac. KDK zaprasza na finisaż wystawy

dm, dkkozienice.pl 2022-02-02 14:40:00

To już ostatnie dni wystawy „Zapisane ogniem” – Aleksandra i Bogusław Dobrowolscy w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka. Wyjątkową okazją do zobaczenia tej ekspozycji będzie jej finisaż. Ten odbędzie się – z udziałem autorów prac – w piątek, 11 lutego o godz. 17:00.

Ekspozycja jest prezentowana w sali wystawowej Centrum Kulturalno-Artystycznego od 3 grudnia 2021 roku, kiedy to odbył się jej wernisaż.

– Planowaliśmy, aby w wernisażu udział wzięli autorzy prac. Niestety, w ostatniej chwili okazało się, że nie mogli do nas przyjechać ze względów zdrowotnych. Zależało nam na tym, by umożliwić mieszkańcom spotkanie z artystami, dlatego też ponownie zaprosiliśmy państwa Dobrowolskich i organizujemy finisaż wystawy – wyjaśnia Dyrektor Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

Ekspozycję można oglądać codziennie, w godzinach otwarcia Centrum Kulturalno-Artystycznego, w sali wystawowej. „Zapisane ogniem” to interesująca wystawa ceramiki, zadziwiająca formą, kolorem i tematem. Wystawa będzie prezentowana jeszcze do 13 lutego, dlatego finisaż to jedna z ostatnich okazji żeby się z nią zapoznać.

– Z pewnością będzie to okazja do wielu ciekawych rozmów na temat prezentowanej sztuki, a uczestnicy będą mieli okazję zadać pytania, które nie miały szansy wybrzmieć w grudniu. Gorąco zachęcam do udziału w tym wydarzeniu – dodaje Elwira Kozłowska.

Finisaż odbędzie się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Szczegóły na stronie www.dkkozienice.pl. Na wydarzenie zapraszają Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych