Środa 17 kwietnia
Roberta, Rudolfa, Stefana
RADOM aktualna pogoda

Spacerem po osiedlu „Nad Potokiem”

dm 2024-02-22 14:17:02

Po styczniowej promocji książki „Blokowiska Radomia” Marka Ziółkowskiego Resursa Obywatelska zaprasza na cykl spacerów po wybranych radomskich osiedlach. Pierwszy z nich odbędzie się już w najbliższy piątek, 23 lutego o godz. 16.00. Na początek uczestnicy odkryją sekrety osiedla „Nad Potokiem”.

Planowane spacery będą organizowane wspólnie z autorem „Blokowisk Radomia” – Markiem Ziółkowskim. Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z historią osiedli i masą różnych ciekawostek, kryjących się między poszczególnymi blokami danej dzielnicy.

- Jeżeli chcecie dowiedzieć się, gdzie powstały się pierwsze w Polsce bloki w technologii wielkopłytowej W-70, gdzie znajdowała się kiedyś fabryka „Tescha”, co ma wspólnego gofer z tulipanem, to zapraszam na piątkowy spacer - mówi Marek Ziółkowski.

Na finał organizatorzy przewidują dla wszystkich coś słodkiego i ciepłego.

Zbiórka: plac przy kościele Matki Bożej Królowej Świata przy ul. Grzybowskiej.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych