Niedziela 14 lipca
Marcelina, Ulryka, Bonawentury
RADOM aktualna pogoda

Sentymentalna podróż w czasie, czyli Przystanek PRL

dm 2024-06-18 13:16:01

Resursa Obywatelska zaprasza do udziału w czwartej edycji rodzinnego pikniku Przystanek PRL! Tym razem festyn odbędzie się w niedzielę, 23 czerwca w godz. 14.00-19.00 na Placu Corazziego.

Po raz kolejny Resursa Obywatelska zabierze mieszkańców Radomia w sentymentalną podróż w czasy pełne sprzeczności, które wielu ludziom, mimo znacznych niedogodności, kojarzą się z najpiękniejszymi latami dzieciństwa i młodości. Wśród przewidzianych atrakcji znajdą się m.in. przejazd trasą radomskich wydarzeń Czerwca ’76 kultowym już autobusem „ogórkiem”, zwiedzanie zabytkowego Ikarusa i wystawa peerelowskich samochodów. Nie zabraknie nauki pisania na maszynie, gier i zabaw familijnych utrzymanych w festynowym, wesołym charakterze, kiermaszu staroci oraz mody z tamtych lat. Na spragnionych kulinarnych wrażeń będzie czekać klimatyczny bar mleczny. Czasy PRL będzie można zatem poczuć wszystkimi zmysłami.

Wydarzenie odbywa się w ramach obchodów 48. rocznicy Radomskiego Czerwca ’76. Miejsce: Plac Corazziego.

Wstęp wolny.

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych