Niedziela 14 lipca
Marcelina, Ulryka, Bonawentury
RADOM aktualna pogoda

Resursa Music Drive: Na scenie 5 Amigos i L.A.W

dm 2023-04-19 17:44:00

Przed nami kolejna odsłona przeglądu radomskiej sceny muzycznej w Resursie Obywatelskiej. 21 kwietnia o godz. 19.00 w ramach Resursa Music Drive wystąpią zespoły 5 Amigos oraz L.A.W.

Resursa Music Drive to jedyny w swoim rodzaju przegląd radomskiej sceny muzycznej i możliwość uczestniczenia w energetycznym show z udziałem najlepszych zespołów w mieście. 

Tego wieczora w Resursie wystąpi formacja 5 Amigos. Tak mówią o sobie: Różni nas wiek, fascynacje, wykonywane zawody a nawet obfitość owłosienia ale łączy jedno - PASJA. Wszyscy kochamy muzykę, która daje nam nieopisaną radość. Spotykamy się i gramy różne utwory: od hitów zeszłego stulecia po współczesne kompozycje. 

Grupę tworzą: Jacek Lisowski – wokal, harmonijka, Kamil Tomasik – bębny, Tomek Papiewski – gitara, Marcin Cieślak – bas oraz Grześ Kowalczyk – gitara.

Na scenie pojawi się również zespół L.A.W. To rockowa formacja, w skład której wchodzą: Jarek Petrzak (wokal), Piotr Leon Dworzecki (gitara basowa), Łukasz Salitra (perkusja), Michał Michalski (gitara), Paweł Pszczółka (gitara), Sebastian Bączkowski (instrumenty klawiszowe).

Początki zespołu sięgają 2019 roku, gdy jako grupa kilku radomskich prawników, postanowili w muzyce odnaleźć odskocznię od pracy, rutyny i codzienności. Z upływem czasu skład zmieniał się. Do zespołu dołączyli muzycy nie będący prawnikami, którzy wnieśli nową jakość i pomysły. Zespół tworzy własne utwory o charakterze melodyjnego rocka.

Bilety na koncert kosztują 10 zł. Wejściówki dostępne online oraz w kasie Resursy Obywatelskiej.

Komentarze naszych czytelników

  • A Ty nie płacz miła moja

    2023-04-20 10:07:52

    Lepsze to niż w Resursie patriotyczna grochówka . ZDZ stara komunistyczna szkoła z PZPR u Kołodziej  pod patronem ministranta  Szwejka Skurkola. Wstąp do woja woła. 

  • Polak

    2023-04-20 12:38:16

    Czub od wicia (modelka) i frycia (interpelator) nawet tu jest.

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych