Poniedziałek 24 czerwca
Jana, Danuty, Janiny
RADOM aktualna pogoda

RADomalia 2024

dm 2024-05-22 13:54:00

W czwartek rozpoczynają się RADomalia 2024, czyli wielkie studenckie wydarzenie, na które zaprasza Samorząd Studencki Uniwersytetu Radomskiego.

W programie wiosny studenckiej zaplanowano m.in.:

Czwartek 23.05.2024 r. - Dzień Sportu:
Rozpoczynamy od godziny 10:00, zapraszając wszystkich na sportowe wyzwania. W programie m.in. piłka nożna, siatkówka i koszykówka w dużej Hali Sportowej przy Chrobrego 27. Dla miłośników indywidualnych wyzwań przygotowano tor przeszkód URADowany Ninja (sala do akrobatyki w budynku przy ul Chrobrego 27 - budynek PDO WNMiNoZ, stara hala sportowa) oraz konkursy umysłowe, intelektualne i logiczne, takie jak układanie puzzli (sala klubowa w akademiku DS3 Bliźniak na akademickiej 5) oraz   URADomiada, czyli konkurs wiedzy ogólnej, który rozpocznie się o godzinie 12:00 na auli głównej.

Po zakończonych wydarzeniach sportowych o godzinie 19:00 zapraszamy na speed friending, który odbędzie się na patio na Wydziale Ekonomii i Finansów. 

Piątek 24.05.2024 r. - Gra Miejska i Koncerty:
Rozpoczynamy o godzinie 12:00 publikacją zagadek na Instagramie @urss.urad dla gry miejskiej, która poprowadzi uczestników po tajemniczych zakątkach naszej Uczelni i Miasta. Zapraszamy wszystkich do udziału w grze, gdzie niespodzianka czeka na pierwszego, kto odgadnie miejsce ukrycia nagrody! Po odgadnięciu lokalizacji, należy wysłać kod ze znalezionej kartki w wiadomości na Instagramie. 

Oficjalne rozpoczęcie i koncerty odbędą się o godz. 15:00 na boisko przy WNMiNoZ na ulicy Chrobrego 27. Głównym wydarzeniem tego dnia będzie koncert w klimacie rockowym, który planowany jest na godzinę 22:00. Na scenie wystąpi zespół Łydka Grubasa.

Sobota 25.05.2024 r. - Klimat Hip-Hopowy:

Od godziny 10:00 zaczynamy Graffiti Jam, na który zjeżdżają się malarze nie tylko z Polski. W godzinach 11.00-13.00 będzie można wziąć udział w warsztatach DJ-ingu, MC-ingu oraz Beatboxu, przy dużej hali sportowej na Chrobrego 31. Natomiast nieco dalej o godz. 14.00 przy budynku Wydziału Ekonomii i Finansów będzie można wziąć udział w Moto Show, w którym zobaczymy nie tylko nowe samochody z salonu, ale również te zabytkowe. Zwieńczeniem będzie również Drift Show, który na pewno przyciągnie fanów motoryzacji. 

Od godziny 16:00 rozpoczną się koncerty rapowych artystów, głównymi wykonawcami tego wieczoru będzie TPS oraz Słoń.

Wstęp jest wolny, zarówno dla studentów jak i dla wszystkich mieszkańców miasta i okolic! 

Zachęcamy do bieżącego śledzenia wydarzenia na Facebooku.

 

Galeria zdjęć

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych