Niedziela 23 czerwca
Wandy, Zenona, Prospera
RADOM aktualna pogoda

Piknik z nauką w Kamienicy Deskurów

dm 2023-10-23 08:40:00

Już po raz drugi w Radomiu Federacja Stowarzyszeń Naukowo–Technicznych NOT, Resursa Obywatelska oraz Platforma Przemysłu Przyszłości zorganizowała "Piknik z nauką".

To wydarzenie adresowane było zarówno do młodszych, jak i starszych mieszkańców Radomia, pasjonatów nauki i nowinek technologicznych.

Wśród przygotowanych atrakcji były m.in. prezentacje nowości w dziedzinie VR. Nie brakowało też interaktywnych pokazów naukowych przygotowanych przez Centrum Nauki Kopernik, prezentacji nowej generacji bolidu oraz Wirtualnego Laboratorium Empiriusz.

W programie pikniku były także pokazy druku 3D i pokaz drona gąsienicowego drukowanego na drukarce 3D. Ponadto na płycie rynku prezentował się bolid PGR-06-PGRACING TEAM, pokazy maszyn i najbardziej zaawansowanych narzędzi Milwaukee i Sturmer.

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych