Niedziela 14 lipca
Marcelina, Ulryka, Bonawentury
RADOM aktualna pogoda

Nowy cykl. "Goście Teatru Resursa"

dm 2022-03-31 14:48:00

Ośrodek Kultury i Sztuki "Resursa Obywatelska" w Radomiu zaprasza w najbliższy piątek, 1 kwietnia o godz. 19:00, na spektakl Teatru T.C.R. z Tychów, pt. "Disco Mori".

Resursa Obywatelska

Wydarzenie odbędzie się w ramach nowego cyklu, który nazwano "Goście Teatru Resursa". Raz w miesiącu, na deskach Ośrodka, prezentować się będą najlepsze teatry amatorskie oraz offowe z naszego kraju. Będzie to doskonała okazja do poznania nowych środków wyrazu w sztuce aktorskiej oraz materii scenicznej, a także zaobserwowania nowych, często eksperymentalnych relacji tworzonych między aktorami a publicznością.

Grupa Artystyczna Teatr T.C.R. została powołana do życia w kwietniu 2011 roku przez Piotra Kumora w trakcie trwania Tyskich Spotkań Teatralnych. Skład grupy to zgrany zespół zainteresowany tworzeniem, w każdym tego słowa znaczeniu.

Spektakl „Disco mori” to próba zadania niewygodnych pytań, o to czy prawda jest nam potrzebna do szczęścia. Teatr T.C.R. penetruje ciemne zakamarki ulicy rzeczywistości, by tym razem dotrzeć do wyśmiewanego w kręgach kultury wysokiej świata muzyki disco polo, który coraz śmielej rozpycha się w naszej rzeczywistości. Prosta radość muzyki chodnikowej zderzona jest z dramatem głównego bohatera - bożyszcza tłumów - Jarco Polo, postawionego przed ścianą drastycznych wyborów, z których każdy gorszy jest od następnego.

Bilety w cenie 10 zł do nabycia w kasie Resursy, a także poprzez witryny: resursa.radom.pl oraz biletyna.pl

Galeria zdjęć

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych