Twórcy operują różnymi technikami. Wspólny mianownik stanowi edukacja na wydziale Sztuki Politechniki Radomskiej.
Kuratorem i jednocześnie jednym z autorów wystawianych prac jest Bartosz Górnicki, który o pomyśle zorganizowania ekspozycji mówi: „pomyślałem sobie tak, że nie ważne co robimy na co dzień, co lubimy i co mamy pochowane po szufladach, ale łączy nas idea sztuki i tworzenia, a w końcu chęć podzielenia się częścią siebie między sobą, znajomymi bliższymi dalszymi i ludźmi.”
Agnieszka Kopyt - rysunek/grafika;
Klaudia Gregorczyk - rysunek/collage;
Natalia Piotrowska - szkice/rysunek, collage;
Jakub Bąkała - rysunek;
Bartosz Górnicki – rysunek
Wernisaż wystawy odbędzie sie 20 marca o godz. 18 w Łaźni przy ul. Traugutta 31/33. Wstęp wolny.
Nowa wystawa w "Łaźni"
Razem albo połączeni - to tytuł wystawy prac czwórki młodych plastyków radomskich, którą od wtorku 20 marca można będzie oglądać w Galerii Łaźni przy ulicy Traugutta.
Komentarze naszych czytelników
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu
Dodaj komentarz
Przeczytaj też:
Radomiak zmienia sparingpartnerów i miejsca rywalizacji. Ciekawe wybory Zielonych
Niedzielna podróż w czasie do lat 70-tych. Muzeum Wsi Radomskiej zaprasza
Od „Supergirl” po nocne maratony – filmowy początek wakacji w Heliosie
Nowa milionowa umowa Agencji Uzbrojenia i Fabryki Broni "Łucznik". Aż 46 tysięcy nowoczesnych karabinków
Dawid Muc w 2. lidze. Na taki awans Komisja Sędziowska Radom czekała 12. lat