Piątek 21 czerwca
Alicji, Alojzego, Rudolfa
RADOM aktualna pogoda

Nocne Harce - Radom ożywa nocą!

dm, MOK 2021-08-20 16:00:00

"Nocne Harce - Radom ożywa nocą!" - to wydarzenie adresowane do miłośników muzyki i tańca, które odbędzie się już w najbliższą sobotę w centrum miasta. W trzech różnych miejscach będzie można bawić się przy różnych gatunkach muzyki.

Na Placu Corazziego będzie królowała muzyka latynoska. Do wspólnej zabawy zachęci Rodrigo Rodriquez ze studia „Inspektorat Tańca”. Wieczór rozgrzeje występ tancerzy ze Szkoły Tańca Pawelec. Będą też prowadzone warsztaty salsy i bachaty.

Przy fontannach zabrzmi rock`n`roll, m.in. hity z musicalu Grease. Wystąpią tancerze z Olivią Lucedarską-Vigario na czele. Będzie też okazja, by nauczyć się podstawowych rock’n’rollowych kroków.

Z kolei miłośnicy klimatów elektro znajdą coś dla siebie w podwórzu kamienicy przy ul. Żeromskiego 29, gdzie wystąpi RAT KRU.

Szczegółowe informacje na stronie: http://amfiteatr.radom.pl/?p=19153.

"Nocne Harce – Radom ożywa nocą!" to projekt realizowany w ramach tegorocznego Budżetu Obywatelskiego.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych