Chcesz szybciej dowiadywać się o nowych wydarzeniach i czytać najświeższe newsy? POLUB NAS NA FACEBOOKU. ZRÓB TO TERAZ >>
Nieczynna ekspozycja we Wsoli
W najbliższy piątek, 13 września ekspozycja w Muzeum Witolda Gombrowicza będzie nieczynna z powodu przerwy w dostawie energii elektrycznej.
Komentarze naszych czytelników
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu
Dodaj komentarz
Przeczytaj też:
Ostatnio trenował z Młodzikiem 18 Radom. W poniedziałek podpisał kontrakt z Istanbul Basaksehir
Reprezentantka Ukrainy nową siatkarką Moya Radomki. Gra na pozycji przyjmującej
Radomiak potwierdza! Trener Tomasz Kaczmarek nowym szkoleniowcem Zielonych
Zadanie wykonane! Ognista Burza 26 - zakończona powodzeniem. Udział wzięły nasze Wojska Obrony Terytorialnej
W Radomiu uruchomiono całodobowy dyżur udarowy. To świetna wiadomość na letnie upały