Niedziela 19 maja
Iwa, Piotra, Celestyna
RADOM aktualna pogoda

Najlepsza produkcja biblijna w Resursie

dm 2023-01-08 12:31:00

Pośród krytyków nie brakuje głosów, że to najlepszy serial biblijny w historii. Mowa o produkcji „The Chosen”, w całości zrealizowanej za pieniądze zebrane w internecie. Już 11 stycznia będzie można ją zobaczyć w Resursie Obywatelskiej. Instytucja zaprasza na seanse o godz. 12.00 i 18.00.

Charyzmatyczny rybak walczący z długiem, piękna kobieta zmagająca się z demonami i utalentowany księgowy wykluczony ze społeczeństwa – oni jako pierwsi spotykają Jezusa, który, dokonując cudów, rozpoczyna swoją misję, aby zmienić świat. Jeszcze nie wiedzą, że to początek globalnej rewolucji, która rozpocznie nową erę w historii.

„The Chosen” to opowieść o najbardziej wpływowej osobie świata. Skupia się na relacjach Chrystusa z ludźmi z różnych warstw społecznych. Twórcy pokazują znane historie, ale w zupełnie nowej perspektywie. (na podstawie opisu dystrybutora)

W styczniu zaprezentowana zostanie pierwsza, trzyodcinkowa część serialu: Wezwałem cię po imieniuSzabat oraz Jezus kocha dzieciCzas trwania: 119 min.

Projekcji będzie towarzyszyć prelekcja: o godz. 12 księdza radcy Wojciecha Rudkowskiego, proboszcza Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Radomiu, a o godz. 18 księdza Pawła Sidoruka, proboszcza Parafii Prawosławnej pw. św. Mikołaja w Radomiu. Organizatorzy zapraszają również na drobny poczęstunek.

Opłata za udział w spotkaniu – 10 zł. Bilety dostępne w kasie Resursy oraz online.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych