Niedziela 14 lipca
Marcelina, Ulryka, Bonawentury
RADOM aktualna pogoda

Moc atrakcji na radomskim Rynku

dm 2024-07-11 11:57:00

Przed nami kolejne wakacyjne spotkanie w ramach cyklu Niedziele na Rynku. 14 lipca motywem przewodnim wydarzenia będzie „Południe”. Resursa szykuje moc atrakcji.

To będzie pełne wrażeń wydarzenie, które przeniesie uczestników w klimat południowych szerokości geograficznych. Jego temat przewodni to upał i sposoby na jego przetrwanie. Jednym z głównych punktów programu będzie występ Teatru Kwatera, który zaprezentuje spektakl „Przygoda na safari”. Jest to barwne widowisko, które pozwoli młodym widzom odbyć fascynującą podróż przez afrykańskie krajobrazy. Bohaterowie spektaklu wyruszają na ekscytującą wyprawę, spotykając na swojej drodze różne zwierzęta.

Dla wszystkich, którzy lubią ruch i dobrą zabawę, przygotowane zostały warsztaty tańca afrykańskiego. Pod okiem doświadczonych instruktorów uczestnicy będą mogli nauczyć się energicznych kroków i poczuć rytm muzyki, która będzie towarzyszyć całemu wydarzeniu. Nie zabraknie także innych atrakcji. Dmuchany plac zabaw w kształcie konewki zapewni mnóstwo radości i ochłody w gorący dzień. Dzieci będą mogły skakać, zjeżdżać i bawić się w wodnym otoczeniu, co pomoże im przetrwać letnie upały. Dla tych, którzy lubią wyzwania, przygotowany będzie wodny tor przeszkód.

Wstęp wolny. Niedziela na Rynku odbędzie się w godzinach 14.00-19.00.

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych