Środa 19 czerwca
Gerwazego, Protazego, Borzysława
RADOM aktualna pogoda

Międzynarodowe widowisko w Radomiu

dm 2022-12-18 11:06:00

Światowej sławy ukraiński Teatr Cieni TEULIS, ceniony w wielu krajach Europy i innych kontynentów, już niebawem dotrze do Radomia!

To oryginalne połączenie wysokiej klasy akrobacji, teatru, iluzji optycznych, doskonałego akompaniamentu dźwiękowego z oszałamiającymi efektami video. To show na miarę XXI wieku!

Sztuka teatru ma już kilka tysięcy lat, ale w ostatniej dekadzie przeżywa ożywienie i niebywały rozwój. Idea teatru cieni jest zadziwiająca w swojej prostocie i opiera się na cudach transformacji. Wystarczy, że aktor wejdzie za półprzezroczysty ekran, by widzowie śledzić mogli wspaniałą animację: wyłaniające się po sobie ciemne figury, przeistaczające się, a po chwili zmieniające rozmiar.

TEULIS udowadnia, że przy pomocy ludzkiego ciała urzeczywistnić można każdą fantazję. Podczas 80-minutowego widowiska widzowie zanurzą się w fascynujący spektakl i choreografię na najwyższym poziomie, która z pewnością urzeknie ich serca!

Więcej informacji dostępnych jest na: https://pankoncert.pl/teatr-cieni-teulis/

W ostatnich latach Teatr Cieni TEULIS był finalistą największych programów typu talent show we Włoszech, Turcji, Czechach czy na Słowacji. Występował w Finlandii, Szwecji, a w Japonii 35 tysięcy widzów żegnało artystów na stojąco! 

Tak najbardziej znany spektakl zespołu – „Krzyk Duszy”, zapowiada dzisiejszy Prezydent Ukrainy: Wołodymyr Zełenski: https://www.youtube.com/watch?v=3kT4U9ZmoZk

Wkrótce na Radom24.pl konkurs, w którym do wygrania bilety na to niezwykłe wydarzenie!

Fragment serialu / "Gatsby": https://www.youtube.com/watch?v=YczPt3Me_q0

Widowisko odbędzie się 31 stycznia 2023 roku o godz. 19:00 (Sala Koncertowa ROK). Bilety TUTAJ.

Galeria zdjęć

Komentarze naszych czytelników

  • RADOM to PIS +++++

    2022-12-18 02:41:23

    To nie dla WAS KOcmołuchy.

  • RADOM to PIS +++++

    2022-12-18 02:41:29

    To nie dla WAS KOcmołuchy

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych