Poniedziałek 24 czerwca
Jana, Danuty, Janiny
RADOM aktualna pogoda

Maciek Balcar Live Tour w Łaźni

dm 2022-02-05 09:33:00

Radomski Klub Środowisk Twórczych i Galeria "Łaźnia" zaprasza na koncert wokalisty legendarnego zespołu Dżem.

Z formacją spotkaliśmy się już w Łaźni na początku 2020 r. Było to jedno z ostatnich wydarzeń przed serią ograniczeń pandemicznych. Mamy nadzieję, że tegoroczna wizyta zespołu będzie zwiastowała pożegnanie, chciałoby się rzec, minionych, dziwnych czasów. Maciek Balcar - od 20 lat wokalista legendarnego zespołu Dżem. Z wykształcenia architekt, z zamiłowania muzyk, kompozytor i aktor. Ma na swoim koncie role: filmowe, m.in. Indianera w „Skazanym na Bluesa” jak również teatralne, m.in. Jezusa w chorzowskim „Jesus Christ Superstar”. Udzielił głosu w polskich wersjach piosenek do „Mustanga z Dzikiej Doliny”.

Trasa koncertowa: Live Tour 2022 zaplanowana została od 1 do 20 lutego 2022. Jak co roku, solowa Trasa Balcara pojawia się w porze ferii zimowych. Wraz z niesamowitą ekipą zaprzyjaźnionych muzyków Maciek rusza w trzytygodniowy koncertowy maraton po całej Polsce. Muzycy grają dzień w dzień, a to naprawdę niemały wysiłek estradowy. Formacji Balcara od lat udaje się to wyśmienicie. Sekret tkwi w przepięknej muzyce, poezji, pasji i przyjaźni. Zgrabnie żonglują stylami i bawiąc się dźwiękami, wciągają słuchaczy w niesamowity klimat, gdzie blues i folk łączy się z poezją i piosenką autorską.

Maciek Balcar Band:

Jan YAHOO Galach - skrzypce elektryczne, mandolina, gitara akustyczna, cajon; Krzysztof FLIPPER Krupa - cajon, perkusja, instrumenty perkusyjne; Maciej MONKEY Mąka - gitara, śpiew; Piotr QUENTIN Wojtanowski - gitara basowa, śpiew.

Dyskografia:

Czarno – 1998; Ogień i Woda – 2010; Live Trax 12-2012 (dwupłytowy album koncertowy); Ruletka – 2015; Znaki – 2017; Struś - 2019

Maciek Balcar Live Tour

17 lutego 2022 (czwartek), godz. 18.00

Łaźnia, Żeromskiego 56

Bilet wstępu 50 złotych (dostępne w Łaźni przy Żeromskiego 56)

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych