Wtorek 6 maja
Judyty, Juranda, Benedykty

Koncert Łukasza Zagrobelnego świetnym zakończeniem cyklu ''Spotkajmy się na Żeromskiego''

UM Radom, red. K.S. 2014-09-01 10:00:00

Koncert Łukasza Zagrobelnego podsumował tegoroczną edycję "Spotkajmy się na Żeromskiego". W minione wakacje mieliśmy okazję usłyszeć wielu mistrzów swojego gatunku.

W tym roku na scenie przy Urzędzie Miejskim, bez względu na aurę, w każdy wakacyjny niedzielny wieczór prezentowali się przedstawiciele śpiewający szanty, blues, punk, utwory operetkowe i operowe, jazz, rock, polski big-bit, country i pop. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie, zapewne dlatego, na każdym koncercie gościło kilka tysięcy radomian.

Nie inaczej było 31 sierpnia, kiedy na scenie wystąpił Łukasz Zagrobelny. Było zarówno nastrojowo, jak i widowiskowo, a jego koncert udanie podsumował tegoroczną edycję koncertów.

Chcesz szybciej dowiadywać się o nowych wydarzeniach i czytać najświeższe newsy?  POLUB NAS NA FACEBOOKU. ZRÓB TO TERAZ >>

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap