Niedziela 14 lipca
Marcelina, Ulryka, Bonawentury
RADOM aktualna pogoda

Jubileusz Adriana Szarego i promocja nowej książki

dm 2023-04-24 12:59:00

Radomski poeta Adrian Szary zaprasza na potrójne świętowanie z okazji jubileuszu 25-lecia pracy literackiej, 40. urodzin oraz premiery nowej książki poetyckiej – „XL. Wiersze wyprasowane”. Spotkanie z autorem odbędzie się 28 kwietnia o godz. 16.30 w Resursie Obywatelskiej. Atrakcji nie zabraknie!

„XL. Wiersze wyprasowane” to najnowszy tomiki poetycki Adriana Szarego, który zawiera 176. wierszy. – To mój piąty i zarazem najobszerniejszy wybór wierszy, począwszy od pierwszych wierszyków z 1993 roku, poprzez mój literacki debiut w 1997/98 roku, przez wszystkie dziewięć tomików, wydanych w latach 2007-2021, aż po wiersze najnowsze z lat 2022-2023 – opowiada autor na swoim blogu „Szarówki”.

28 kwietnia w Resursie Obywatelskiej Adrian Szary będzie promował swoją najnowszą książkę. Ale to nie jedyny powód do świętowania. Popularny radomski poeta obchodzi bowiem 25-lecie pracy literackiej oraz swoje 40. urodziny.

Oprawę muzyczną zapewni Rafał Błędowski z zespołem. Na scenie pojawią się również inni zaproszeni goście. Nie zabraknie także artystycznych niespodzianek.

Wstęp wolny.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych