Niedziela 14 lipca
Marcelina, Ulryka, Bonawentury
RADOM aktualna pogoda

Interaktywna wystawa

dag, UM 2012-01-13 17:00:00

Mózg 2012 – to tytuł  interaktywnej wystawy, którą z myślą głównie o gimnazjalistach organizuje Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu i działający w nim  Szkolny Ośrodek Kariery.

Organizatorzy zachęcają do bliższego poznania tego bodajże najbardziej tajemniczego organu ludzkiego,  sprawdzenia, do czego jest zdolny i jakie rzeczy potrafi tworzyć: Jest skomplikowany, a przy tym leniwy. Korzysta ze „skrótów”, dzięki którym „nie musi się wysilać” i wcale Ci o tym nie da znać. Proste decyzje podejmuje podświadomie. Kto zjawiska te rozumie, może sterować twoimi wyborami.

W tym roku myślą przewodnią wystawy interaktywnej Mózg 2012 będą wykorzystywane w sprzedaży i w  życiu codziennym, niedawno odkryte, zjawiska połączone magicznym słowem „neuromarketing”. Organizatorzy przestrzegają:  Pamiętajcie! Mózg ćwiczony - potrafi być zaskakujący; leniwy – sprowadzi was na manowce. Pilnujcie swojego mózgu – nie dajcie się oszukać.

Dzięki zaangażowaniu grupy uczniów ze Szkolnego Ośrodka Kariery w Zespole Szkół Technicznych zwiedzający  wystawę będą mogli uczestniczyć w niecodziennych eksperymentach i obserwować rzeczy, które są tylko złudzeniem.

Podczas tegorocznej wystawy odbędzie się konkurs zawierający pytania z poprzedniej wystawy, informacji o Zespole Szkół Technicznych i energetyce. Na zwycięzców czeka finał i nagrody niespodzianki.

Wystawa czynna będzie od 6 do 17 lutego w siedzibie ZST przy ul. Limanowskiego.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych