Sobota 13 lipca
Irwina, Margarety, Sary
RADOM aktualna pogoda

Imprezy towarzyszące Air Show

dm, UM Radom 2023-08-25 11:47:00

Koncerty, pokaz mody, występ teatru ulicznego – to tylko niektóre z imprez, które w ten weekend będą towarzyszyć Międzynarodowym Pokazom Lotniczym Air Show. Będą się one odbywały w centrum miasta. Już dziś (piątek, 25 sierpnia) o godz. 18:00 na ulicy Żeromskiego, w sąsiedztwie kościoła oo Bernardynów, rozpocznie się przemarsz Orkiestry Wojskowej w Radomiu oraz Orkiestry Reprezentacyjnej Sił Powietrznych w Poznaniu, która wyruszy z Placu Corazziego. Obie orkiestry przejdą na Plac Jagielloński, gdzie odbędzie się koncert wraz z pokazem musztry paradnej.

Również dziś, o godz. 21.00 na placu Corazziego odbędzie się finał konkursu dla młodych projektantów Radom Fashion Show. Zostanie zaprezentowanych dziesięć najlepszych kolekcji wybranych przez jurorów spośród sześćdziesięciu zgłoszonych. Po wręczeniu nagród wystąpi Mika Urbaniak.

W sobotę, 26 sierpnia o godz. 20.00 na placu Corazziego rozpoczną się warsztaty taneczne, podczas których będzie można poznać kroki salsy. Z kolei na placu Jagiellońskim Teatr Biuro Podróży z Poznania zaprezentuje spektakl „Kaspar” – pl. Jagielloński.

W niedzielę, 27 sierpnia, w godz. 14.00 – 19.00 odbędzie się natomiast piknik rodzinny organizowany w ramach cyklu „Niedziela ma Rynku”.

Szczegółowe informacje na temat imprez towarzyszących Air Show są dostępne na stronie: https://kalendarz.visitradom.pl/events/air-show-radom-2023/

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych