Wygrał Grzegorz Warchoł z Pionek, który zjadł 5 burgerów w 7,38 min., drugie miejsce zajął Michał Słowiński, który zjadł 5 burgerów w 10 min., trzecie - Mateusz Wierzbicki, który zjadł 4 burgery w 9,18 min. Specjalne wyróżnienie od Burgeromanii otrzymał także Wadim Łukomski - który jako jedyny podjął próbę zmierzenia się z 6 burgerami, lecz nie zmieścił się w przepisowym czasie.
Zwycięzca mógł wybrać jedną z nagród: kupon o wartości 100 zł do wykorzystania w Burgeromanii, bilet wstępu na wybraną imprezę Na Fontannach albo talon na sushi, o wartości do 100 zł. Drugą nagrodą był kupon o wartości 50 zł do wykorzystania na burgery w Burgeromanii albo drinki Na Fontannach. Laureat trzeciego miejsca otrzymał kupon na wybranego burgera za darmo.
Chcesz szybciej dowiadywać się o nowych wydarzeniach i czytać najświeższe newsy? POLUB NAS NA FACEBOOKU. ZRÓB TO TERAZ >>
Grzegorz Warchoł mistrzem mięsożerców
W Burgeromanii (przy ul. Chrobrego 46b) odbyły się Oficjalne Mistrzostwa Mięsożerców, w których kandydaci musieli na czas zjeść Klasyka z największą liczbą burgerów. Bułka miała zostać zjedzona w całości w czasie 10 minut.
Komentarze naszych czytelników
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu
Dodaj komentarz
Przeczytaj też:
Rusza wakacyjna Strefa Komfortu w Elektrowni
Otwarty teatr perkusyjny - bezpłatne warsztaty dla tych, którzy chcą rozładować stres
Zmiany personalne w diecezji radomskiej. Sprawdź decyzje biskupa Marka Solarczyka
Otwarcie wystawy „Polski protest 1976” w Radomiu i to w przeddzień uroczystych obchodów
Leśnicy upamiętnili 50. rocznicę Radomskiego Czerwca ’76! Historyczne zdjęcia na budynku