Najszybsze informacje z Radomia wprost na Twojego Facebooka:
KLIKNIJ I POLUB NAS TERAZ >>
Gitarowy Hyde Park w MDK [ZDJĘCIA]
XI edycja Gitarowego Hyde Parku odbyła się w MDK przy ul Słowackiego. W koncercie zagrali wychowankowie koła gitarowego, prowadzonego przez Marka Toma. Gitarzyści zaprezentowali piosenki dziecięce, popularne, popowe, ale także utwory z gatunków metal, rock, blues, jazz-rock oraz jazz.
Komentarze naszych czytelników
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu
Dodaj komentarz
Przeczytaj też:
Tribowski w ''Malczewskim''. Ciągle w drodze: z Polski do Niemiec, z Niemiec do Polski... [FOTO]
Fernand Gouré w Radomiaku! Klub oficjalnie przedstawił drugi letni transfer
Radomiak oficjalnie rozpoczął przygotowania. Zobacz, jak wyglądał pierwszy trening [FOTO]
Prezydent Karol Nawrocki na uroczystościach 50. Rocznicy Radomskiego Czerwca '76. Będzie przemówienie
Jakie soczewki kontaktowe sprawdzą się podczas podróży?