FOtoMy to wystawa i prezentacja efektów zajęć artystycznych prowadzonych przez panią Annę Dąbrowską i panią Monikę Ziębakowską oraz wynik dalszych lub bliższych wyjazdów wakacyjnych młodzieży.
Wystawę będzie można obejrzeć w kinie Helios od 12 do 23 września. Wstęp wolny.
FOtoMY po raz trzeci
W piątek 12 września o godzinie 17.00 odbędzie się uroczyste otwarcie wystawy fotografii uczniów i absolwentów Publicznego Gimnazjum nr 1 w Pionkach - FOtoMY. To już trzecia wystawa w Heliosie tego typu.
Komentarze naszych czytelników
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu
Dodaj komentarz
Przeczytaj też:
Zadanie wykonane! Ognista Burza 26 - zakończona powodzeniem. Udział wzięły nasze Wojska Obrony Terytorialnej
W Radomiu uruchomiono całodobowy dyżur udarowy. To świetna wiadomość na letnie upały
Mazowiecki tata statystycznie, od młodych do dojrzałych ojców. To warto wiedzieć
Otwarty trening Radomiaka we wtorek. Zajęcia poprowadzi nowy szkoleniowiec
Dwa medale zapaśników Olimpijczyka podczas międzynarodowego turnieju we Frankfurcie na Odrą