Wtorek 23 lipca
Bogny, Sławosza, Żelisława
RADOM aktualna pogoda

Filmowa Akademia Nauczyciela w Elektrowni

dm 2022-03-23 15:05:00

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli - Wydział w Radomiu oraz Kino Studyjne działające przy Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej "Elektrownia" w Radomiu, zapraszają nauczycieli, pedagogów oraz psychologów szkolnych, we wtorek (29 marca) o godz. 15:30 , na bezpłatny pokaz filmu familijnego, pt. "Za duży na bajki".

Seans będzie połączony z formą doskonalenia, miniwykładem Elżbiety Małek, nauczyciela - konsultanta MSCDN ds. edukacji zdrowotnej. Pokaz będzie inauguracją comiesięcznych spotkań nauczycielskich w Kinie Studyjnym MCSW Elektrownia, w ramach nowego projektu FILMOWA AKADEMIA NAUCZYCIELA.

Po pokazie uczestnicy otrzymają materiały edukacyjne do pracy z filmem oraz zaświadczenia o wzięciu udziału w formie doskonalenia.

Wstęp wolny, link do rejestracji na szkolenie połączone z pokazem filmowym: https://system.mscdn.pl/zewnetrzne/zgloszenie/id/21145/o//w/Radom  

Dodatkowe informacje: p. Anna Równy, Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli, Wydział w Radomiu, email: anna.rowny@mscdn.edu.pl.

Spotkanie odbędzie się w Kinie Studyjnym w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia w Radomiu, przy ul. Mikołaja Kopernika 1.

Galeria zdjęć

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych