Środa 19 czerwca
Gerwazego, Protazego, Borzysława
RADOM aktualna pogoda

Fakty i mity. Spotkania z nauką i techniką w Resursie

dm 2023-01-10 15:23:00

Resursa Obywatelska i Radomska Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT w Radomiu zapraszają na kontynuację cyklu spotkań popularnonaukowych. Najbliższe wydarzenie odbędzie się 12 stycznia o godz. 17.30.

Spotkania odbywają się raz w miesiącu. Adresowane są do wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu nowych technologii, wytwarzania energii elektrycznej i tematyki popularnonaukowej dotyczącej każdej sfery życia. Formuła spotkań to wykład i panel dyskusyjny z odpowiedziami na pytania. Najbliższe Spotkanie z nauką i techniką będzie poświęcone kontynuacji tematu dotyczącego magazynowania energii elektrycznej i możliwości jej wykorzystania w różnych sektorach działalności.

Faktom i mitom będzie towarzyszyć wykład inauguracyjny prof. UTH w Radomiu dr hab. inż. Krzysztofa Śmiechowskiego, Prezesa Zarządu Radomskiej Rady FSNT – NOT.

Organizatorzy przygotowali dla wszystkich uczestników inauguracyjną niespodziankę.

Wstęp wolny.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych