Sobota 25 maja
Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny
RADOM aktualna pogoda

Elektrownia zaprasza na warsztaty online dla dzieci

dm 2022-02-07 14:01:00

Wszystkie dzieci, które się nudzą w domu w okresie ferii zimowych, Elektrownia zaprasza na warsztaty online, które odbędą się od 7 do 11 lutego, o godz. 11:00, a będzie to niezapomniany tydzień ze sztuką współczesną.

Od poniedziałku, 7 lutego (codziennie) o godzinie 11:00, będziemy się z Wami spotykać na żywo na kanale YouTube Mazowieckiego Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia.

YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UC4IlmT0Ol7MQ9klAfzPyUGQ

Przybliżymy sylwetki 5 ciekawych i ważnych dla sztuki współczesnej artystów, takich jak Banksy, Damien Hirst, Yayoi Kusama, Jeff Koons czy Olafur Eliasson. Przyglądając się pracom tych artystów, przekonamy Was, że sztuka współczesna może być ciekawa i widowiskowa. Podczas spotkań poprowadzimy warsztaty plastyczne, podczas których w prosty sposób wykonamy prace inspirowane dziełami omówionych artystów. Na zajęcia nie obowiązują zapisy, wziąć może udział każde dziecko - informują organizatorzy.

Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia w Radomiu

Informacje pod nr tel. (48) 383 60 77, (48) 386 16 60, a także na stronie internetowej www.mcswelektrownia.pl

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych