Niedziela 14 lipca
Marcelina, Ulryka, Bonawentury
RADOM aktualna pogoda

Elektrownia zaprasza na koncerty

dm 2024-07-09 09:20:00

Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej "Elektrownia" w Radomiu zaprasza na koncert zespołu Terrific Sunday oraz Misi Furtak, który odbędzie się w sobotę, 13 lipca o godz. 20:00.

Misia Furtak

autor: Aleksandra Zaborowska

Jest to kolejne wydarzenie w ramach Strefy Komfortu 2024.

Terrific Sunday

Terrific Sunday — poznański zespół indie rockowy. Grają żywiołową muzykę pełną emocji. Zadebiutowali w 2015 roku albumem „Strangers, Lovers, za którego otrzymali nominację do Fryderyka w kategorii Fonograficzny debiut roku. Na swoim koncie mają koncerty na największych polskich scenach, w tym: Open’er Festival, Orange Warsaw Festival, Kraków Live Festival czy Jarocin Festiwal.

2024 rok to dla Terrific Sunday czas powrotu na scenę z nowym materiałem. Album promowany przez single „Klucz Ptaków” oraz „Wzloty Bez Upadków” ukaże się już jesienią nakładem wydawnictwa 33 Records.

Misia Furtak

Misia Furtak to wokalistka i basistka, laureatka Paszportu Polityki w kategorii muzyka popularna i Fryderyka w kategorii debiut roku. 

Solo jako Misia Ff uhonorowana m.in nagrodą miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego. W styczniu 2019 wydała świetnie przyjętą płytę “Co przyjdzie?”.  Wcześniej współpracowała z wieloma artystami m.in wystąpiła gościnnie na płycie “Chaos pałen idei” Kwintetu Wojtka Mazolewskiego (album otrzymał status złotej płyty), zaaranżowała piosenkę w ramach projektu “NowOsiecka” zrealizowanym z NOSPR, a z Piotrem Kalińskim (Hatti Vatii) tworzy duet Ffrancis. Projekt wydał pełnowymiarową płytę “Off the grid” w 2018. 

W 2021 ukazał się jej drugi album pt. "Wybory".

Bilety w cenie 40 zł w sprzedaży online i kasie Elektrowni. 

Informacje pod nr tel. (48) 383 60 77, (48) 386 16 60, a także na stronie internetowej www.mcswelektrownia.pl

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych