Zespół zagrał stare, dobrze znane przeboje, które wyśpiewywała cała publiczność wypełniająca G2 do ostatniego miejsca. - Było super, chłopaki porwali publikę, chętnie bisowali - relacjonuje nasz rozmówca.
Dżem porwał radomską publiczność. Bis gonił bis [ZDJĘCIA]
Legenda polskiego rocka dała w sobotę koncert w klubie G2. - To był jeden z lepszych koncertów na jakich byłem w Radomiu - powiedział nam jeden z fanów Dżemu, Paweł Głowacki.
Komentarze naszych czytelników
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu
Dodaj komentarz
Przeczytaj też:
Ostatnio trenował z Młodzikiem 18 Radom. W poniedziałek podpisał kontrakt z Istanbul Basaksehir
Reprezentantka Ukrainy nową siatkarką Moya Radomki. Gra na pozycji przyjmującej
Radomiak potwierdza! Trener Tomasz Kaczmarek nowym szkoleniowcem Zielonych
Zadanie wykonane! Ognista Burza 26 - zakończona powodzeniem. Udział wzięły nasze Wojska Obrony Terytorialnej
W Radomiu uruchomiono całodobowy dyżur udarowy. To świetna wiadomość na letnie upały