Najszybsze informacje z Radomia wprost na Twojego Facebooka:
KLIKNIJ I POLUB NAS TERAZ >>
Disco opanowało Radom! [ZDJĘCIA]
Gala Disco Dance w Radomiu zakończyła się dużym sukcesem. Tłumy widzów pod sceną podziwiały utwory śpiewane przez zespół Akcent, Bad Boys Blue, Czadomena, czy Defis. Całe miasto w piątkowy wieczór płynęło w rytmie disco. Zapraszamy do fotorelacji z tego wydarzenia.
Komentarze naszych czytelników
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu
Dodaj komentarz
Przeczytaj też:
Tribowski w ''Malczewskim''. Ciągle w drodze: z Polski do Niemiec, z Niemiec do Polski... [FOTO]
Fernand Gouré w Radomiaku! Klub oficjalnie przedstawił drugi letni transfer
Radomiak oficjalnie rozpoczął przygotowania. Zobacz, jak wyglądał pierwszy trening [FOTO]
Prezydent Karol Nawrocki na uroczystościach 50. Rocznicy Radomskiego Czerwca '76. Będzie przemówienie
Jakie soczewki kontaktowe sprawdzą się podczas podróży?