Niedziela 14 lipca
Marcelina, Ulryka, Bonawentury
RADOM aktualna pogoda

Debata w Elektrowni

dm 2024-06-24 14:12:00

Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej „Elektrownia” w Radomiu zaprasza na debatę poświęconą problematyce sztuki w przestrzeni publicznej Radomia, która odbędzie się 26 czerwca (środa) o godz. 18:00 w siedzibie Elektrowni.

Spotkanie jest organizowane w ramach promocji zadania pn. Zakup rzeźby autorstwa Agaty Agatowskiej do kolekcji Mazowieckiego Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia w Radomiu, na którego realizację został pozyskany grant z programu własnego Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku pn. Rzeźba w przestrzeni publicznej dla Niepodległej 2024.

Gościem specjalnym będzie prof. Agata Agatowska, która podzieli się doświadczeniami w zakresie realizacji własnych prac w przestrzeni miejskiej Oświęcimia.

Wstęp: 2 zł

Dofinansowano ze środków programu własnego Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku pn. Rzeźba w przestrzeni publicznej dla Niepodległej – 2024 pochodzących z budżetu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych