Zdjęcia autorstwa Łukasza Wójcika, powinny być kolejną formą podsumowania sezonu siatkarzy w rozgrywkach PlusLigi. Uroczysta inauguracja ekspozycji będzie miała miejsce 6 czerwca 2014 roku (piątek) o godz. 16.00 na ul. Żeromskiego 53 (plac przed Urzędem Miejskim). Oczywiście w Radomiu.
CZARNI-BIALI. W piątek otwarcie nowej wystawy
Siatkarze, szkoleniowcy, przedstawiciele klubu Cerrad Czarni Radom, a także Stowarzyszenia CZARNI Radom serdecznie zapraszają Państwa na wystawę CZARNI-BIALI.
Komentarze naszych czytelników
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu
Dodaj komentarz
Przeczytaj też:
Otwarcie wystawy „Polski protest 1976” w Radomiu i to w przeddzień uroczystych obchodów
Leśnicy upamiętnili 50. rocznicę Radomskiego Czerwca ’76! Historyczne zdjęcia na budynku
Oto funkcje iPhone'a 16, o których mówi się najczęściej!
Bartłomiej Gradecki z Radomiakiem do połowy 2028 toku. Ma walczyć o miejsce w składzie
Tribowski w ''Malczewskim''. Ciągle w drodze: z Polski do Niemiec, z Niemiec do Polski... [FOTO]