Środa 17 kwietnia
Roberta, Rudolfa, Stefana
RADOM aktualna pogoda

Cykl warsztatów dla dorosłych w Elektrowni

dm 2024-03-05 13:29:00

Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej "Elektrownia" w Radomiu zaprasza na nową serię warsztatów dla dorosłych zainspirowanych wystawą Justyny Kisielewicz. Spotkania odbędą się 3,10 i 24 marca o godz. 12:00.

- Będziemy malować, szydełkować, wyszywać, przyklejać... aż stworzymy niepowtarzalny wizerunek naszych najpiękniejszych wakacyjnych wspomnień. Czego potrzebujemy? Zrobionego przez nas zdjęcia naturalnego krajobrazu (może być na telefonie), zapału do pracy i odrobiny cierpliwości. Umiejętności plastyczne mile widziane, ale damy radę bez nich - informują organizatorzy.

Uwaga! Na każdych zajęciach z serii będziemy tworzyć inną część dzieła. Aby w pełni skorzystać z warsztatów, najlepiej wziąć udział w całym cyklu.

Czas trwania jednego spotkania: ok. 2,5 h.

Bilety: 20 zł / pojedyncze spotkanie.

Obowiązują zapisy pod numerem: 884 320 030

Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia w Radomiu, ul. Mikołaja Kopernika 1.

Warsztaty dla dorosłych „Paradise Found”
3, 10, 24 marca 2024, godz. 12:00

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych