Poniedziałek 24 czerwca
Jana, Danuty, Janiny
RADOM aktualna pogoda

Bałwanek Tiko i królowa Fruncja będą bawić w Resursie

dm 2023-01-25 17:06:00

Resursa Obywatelska zaprasza na spektakl lubianego przez Dzieci Teatru Katarynka – "Bałwanek Tiko i królowa Fruncja". Wydarzenie odbędzie się 29 stycznia o godz. 11.00.

To musicalowa opowieść o przyjacielskim i pomocnym bałwanku. Czy wesprze zagubionego pingwinka i niewrażliwą Królową? Może, z pomocą przyjaciół – Pana Cukierka i Wielkiego Poety, przywróci radość i szczęście w lodowej krainie? Jak potoczy się ta historia? Nie zabraknie w niej na pewno wątków edukacyjnych. Zima bywa bowiem niebezpieczna i zabawy na lodzie mogą się różnie skończyć. Bywa on wszak kruchy.

- Spektakl Teatru Katarynka odznacza się doskonałą oprawą muzyczną. Śpiew i ruch sceniczny przyciągną uwagę odbiorcy, który, bawiąc się, wyciągnie wiele pouczających wniosków i bajkowych morałów - zachęca Katarzyna Jagiełło z Resursy Obywatelskiej.

Spektakl dla dzieci w wieku 3+. Bilety na wydarzenie kosztują 10 zł. Wejściówki dostępne w kasie Resursy oraz online na biletyna.pl.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych