Środa 22 maja
Heleny, Wiesławy, Romy
RADOM aktualna pogoda

Bajkowa niedziela w Resursie

dm 2023-02-22 08:33:00

Najbliższa Bajkowa niedziela w Resursie przebiegnie pod znakiem teatru. Na scenie instytucji wystąpi Teatr Poszukiwań, który zaprezentuje spektakl „Szelmostwa Lisa Witalisa”. Wydarzenie zaplanowano na 26 lutego o godz. 11.00.

„Wszystkie dzieci wita lis, który zwie się Witalis! Mamy z nim ogromny zgryz, choć nie będzie nas tu gryzł”. Bohater spektaklu „miał rozumu za dziesięciu”, a swoim sprytem wprawiał w podziw. Jego dumą była też znakomita kita – nikt w lesie nie miał tak pięknego ogona. Jednak ten lisek to prawdziwy szelma! Nie potrafił nawet przez chwilkę przestać kombinować, oszukiwać, aż dziwnym trafem został prezydentem lasu, ale oszukane zwierzęta na czele z Wilkiem próbują go tej funkcji pozbawić. Z jakim skutkiem - przekonamy się podczas spektaklu.

Przedstawienie zaprezentuje działający w Resursie od 1993 roku Teatr Poszukiwań. Zespół tworzą uczniowie szkół średnich – miłośnicy sztuki aktorskiej, wielbiciele żywego słowa. Na swoim koncie grupa zespół ma kilkanaście premier teatralnych. Reżyseruje Katarzyna Sasal.

Spektakl dla dzieci w wieku od 4 lat. Czas trwania: ok. 50 min.

Bilety na wydarzenie kosztują 10 zł. Wejściówki można nabywać online na biletyna.pl oraz w kasie Resursy w godzinach pracy i bezpośrednio przed wydarzeniem.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych