Poniedziałek 29 maja
Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma
RADOM aktualna pogoda

Wkręć się w teatr: Sokrates w piaskownicy

dm, MOK "Amfiteatr" 2023-04-21 09:11:00

Miejski Ośrodek Kultury "Amfiteatr" zaprasza na wydarzenie familijne, spektakl dla widzów od lat 2.

„Sokrates w piaskownicy” Wędrownego teatru lalek MAŁE MI to radosne, rozśpiewane widowisko zapraszające do zabawy i rozmowy na każdy temat. Lalkowi bohaterowie – Sophia i Philo siedzą w piaskownicy, rozmawiając o miłości, złości, odwadze i strachu, zabawie i nudzie, dzieciach i dorosłych. Ich pytania skłaniają do filozofowania, zadawania kolejnych i odpowiadania na nie. Spektakl rozbudza ciekawość świata oraz zachęca do bliższego spotkania z samym sobą. Przedstawienie powstało na bazie autorskiego  scenariusza Sławy Tarkowskiej, którego podstawą były wywiady przeprowadzone z dziećmi z różnych środowisk i miejscowości w całej Polsce, w ramach Stypendium MKiDN 2019.

Muzyka: Katarzyna Jackowska- Enemuo i Antek Sojka, Scenografia: Katarzyna Samosiej.

Daszyńskiego 5. BILETY WSTĘPU: 20 zł – bilet pojedynczy; 60 zł – bilet rodzinny (2 dzieci + 2 dorosłych). Bilety dostępne na biletyna.pl oraz w kasie Amfiteatru przy Daszyńskiego 5 (płatność tylko gotówką): https://biletyna.pl/spektakl/WKREC-SIE-W-TEATR-SOKRATES-W-PIASKOWNICY

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych