Środa 6 grudnia
Mikołaja, Jaremy, Leontyny
RADOM aktualna pogoda

Stechek. Niezwykłe wydarzenie muzyczne w Łaźni

dm 2022-02-26 08:47:00

Radomski Klub Środowisk Twórczych i Galeria "Łaźnia" zaprasza na niezwykłe wydarzenie muzyczne, tj. koncert grupy Stechek.

Dwaj charyzmatyczni bracia Paweł i Piotr łącząc jazz, film music, world music wypracowali swój artystyczny i oryginalny styl. Przedstawią Państwu muzyczną opowieść o sobie, o kobietach i ich życiu, o uczuciu, pasji i pięknie otaczającego świata. Wrażliwość, wirtuozeria i bogate instrumentarium podkreślają wyjątkowość tego duetu. Piękne autorskie kompozycje i błyskotliwe improwizacje wprowadzają słuchacza w ich oryginalny świat dźwięków. Jako nieliczni, na scenie wykorzystują instrumenty: skrzypce, fortepian, akordeon, duduk, zurna, fujara, shakuhachi, ney, ukulele, instrumenty perkusyjne... Ich muzyczna opowieść do głębi poruszy każdego.

5 marca (sobota ), godz.18.00 , RKŚTiG „Łaźnia” ,ul. Żeromskiego 56

Wstęp wolny

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych