Poniedziałek 26 luty
Aleksandra, Mirosława, Dionizego
RADOM aktualna pogoda

Spotkanie w ramach programu edukacyjnego w Łaźni

dm 2024-01-03 08:30:00

"Łaźnia" Radomski Klub Środowisk Twórczych i Galeria zaprasza na "Krajobraz afrykańskiego kolorytu. Opowieści z Czarnego Lądu", który odbędzie się w piątek (5 stycznia) o godz. 17:00 przy ul. Traugutta 31/33.

Wydarzenie przeniesie nas w krąg pełen barw i historii ludzi w samym środku kultury afrykańskiej. Przewodniczką po tej niezwykłej podróży będzie Raïssa Mbomgni, stawiająca czoła licznym przeciwnościom losu uchodźczyni z małej wioski w Kamerunie. Mbomgni podzieli się opowieściami z własnego życia, zabierze w niecodzienną podróż przez kulturę i zwyczaje jej rodzinnej krainy. Będziemy mogli odkrywać bogactwo tradycji i zwyczajów oraz zanurzymy się w barwnej mozaice świata, który często pozostaje nam nieznany. Będzie to okazja, aby poznać ten kontynent z zupełnie nowej perspektywy, usłyszeć głos i zrozumieć, jak istotne jest wsparcie w obliczu trudności.

Wydarzenie w ramach programu edukacyjnego będzie tłumaczone na język polski.

Kurator programu: Karol Suwała.

Spotkanie będzie zakończeniem wystawy Iwy Kruczkowskiej Król "Obrazy innej codzienności", którą można oglądać do 5 stycznia 2024 roku.

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych