Piątek 1 grudnia
Natalii, Blanki, Eligiusza
RADOM aktualna pogoda

Resursa Music Drive

dm 2021-11-22 14:59:00

W najbliższy piątek (26 listopada) o godz. 19:00, Ośrodek Kultury i Sztuki "Resursa Obywatelska" zaprasza na kolejny koncert w ramach przeglądu radomskiej sceny muzycznej - "Resursa Music Drive". Tym razem wystąpi zespół "Wszyscy byliśmy harcerzami".

Grupa powstała w 2012 roku na bazie zespołów: No Smoki, Radosław Stolar i McAron. Skład formacji tworzą: Marcin „Jaskuł” Rzońca, Daniel „Ksywa” Konatowicz, Mirek „Ziru” Wójcik, Darek „Puszek” Krasnodębski oraz Igor „Izzy” Starczak.

Muzyka jaką prezentuje zespół to rockowe i punkowe aranżacje piosenek harcerskich i turystycznych. Zespół, zainspirowany skautową przeszłością swoich członków i ich rockowymi doświadczeniami, za cel postawił sobie popularyzację ruchu harcerskiego wśród młodych ludzi. Grupa ma na swoim koncie dwa krążki: „Trzy pióra” (2012) oraz „Cztery żywioły” (2017).

Bilety w cenie 10 zł dostępne są na biletyna.pl, w kasie Resursy Obywatelskiej od poniedziałku do piątku (godz. 10.00-16.00) oraz bezpośrednio przed wydarzeniem.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych