Poniedziałek 26 luty
Aleksandra, Mirosława, Dionizego
RADOM aktualna pogoda

Od Słowa do Serca: Warsztaty Rodzicielskie

dm 2024-01-08 08:46:00

Czy jesteście gotowi na odkrywanie tajemnic nastoletniego mózgu i budowanie silnych relacji z Waszymi nastolatkami? Przyłączcie się do wyjątkowych warsztatów dla rodziców! Wydarzenie poprowadzi psycholog Katarzyna Paździur, która dzięki dużemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy, pomoże zrozumieć i lepiej wspierać Wasze dzieci w tym ważnym okresie ich życia. Wydarzenie organizuje Stowarzyszenie Inicjatyw Roberta Prygla. Wstęp bezpłatny.

Główne punkty programu:

  • "Mózg Nastolatka - Zmiany Rozwojowe" - uczestnicy poznają zmiany jakie zachodzą w mózgu nastolatków i jak to wpływa na ich zachowanie i decyzje.
  • "Emocje na Wierzchu - Rozwiązywanie Konfliktów" - nauczą się efektywnych strategii radzenia sobie z konfliktami, wykorzystując empatię i zrozumienie.
  • "Rodzice jako Autorytet" - dowiedzą się, jak być autorytetem, który wspiera i inspiruje, a nie tylko kontroluje.

Warsztaty odbędą się w środę, 10 stycznia w godzinach 17:30-19:00 przy ul. Żeromskiego 58. Wydarzenie jest nieodpłatne. Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy pod numerem telefonu: 787 004 117.

O Stowarzyszeniu SIRP:

Jesteśmy grupą ludzi, którzy chcą wspólnie dbać o wizerunek i rozwój Radomia, realizując oddolne inicjatywy społeczne: sportowe, kulturalne, ekologiczne i gospodarcze. Wspieramy ludzi z pomysłami oraz projekty, które pomagają czynić nasze miasto najlepszym miejscem do życia. Metodą małych kroków dążymy do wielkich celów.

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych