Niedziela 3 grudnia
Franciszka, Ksawerego, Lucjusza
RADOM aktualna pogoda

''Napis'' wraca na deski Teatru Powszechnego

dm, teatr.radom.pl 2022-02-14 15:17:00

Znakomita czarna komedia znowu na scenie radomskiego Teatru Powszechnego! Już w najbliższy czwartek oraz niedzielę zapraszamy na pełen zaskakujących zwrotów akcji spektakl w pierwszorzędnej obsadzie.

Po dłuższej przerwie na afisz wraca wyśmienita i niezwykle aktualna sztuka Géralda Sibleyrasa w reżyserii Krzysztofa Babickiego. Na scenie zobaczymy Marka Brauna, Izabelę Brejtkop, Danutę Dolecką, Marię Gudejko, Piotra Kondrata i Jarosława Rabendę.

W windzie jednej z porządnych paryskich kamienic pewnego dnia dochodzi do nieprzyjemnego incydentu - pojawia się obelżywy napis szkalujący nowych lokatorów, małżeństwo Lebrun. Dotknięty do żywego mimowolny bohater zdarzeń postanawia ustalić, kim jest autor inwektywy i co było powodem tego niewybrednego publicznego ataku.

Sąsiedzkie dochodzenie w pozornie błahej sprawie mocno naruszy podwaliny błogosławionego świętego spokoju i dobrego samopoczucia współmieszkańców. Stateczne, inteligentne, miłe i kulturalne towarzystwo „na poziomie" stopniowo zacznie odsłaniać swoje prawdziwe oblicze...

Jakie ono jest? Co wykaże śledztwo? Czy znajdzie się autor wulgarnego hasła? Jak wobec tej niekomfortowej sytuacji zachowają się dotychczasowi mieszkańcy? I kim naprawdę są nowi sąsiedzi? A może... anonimowy sprawca zamieszania miał rację i chciał coś ważnego przekazać pozostałym lokatorom?

17 lutego godz. 18.00 i 20 lutego godz. 16.00, Scena Kameralna

Bilety do nabycia w kasie teatru oraz na teatr.radom.pl

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych