Piątek 1 grudnia
Natalii, Blanki, Eligiusza
RADOM aktualna pogoda

Finisaż wystawy „30 lat Wydziału Sztuki”

dm 2023-11-16 15:55:00

Dobiega końca prezentowana w Kamienicy Deskurów jubileuszowa wystawa Wydziału Sztuki Uniwersytetu Radomskiego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu. W piątek, 17 listopada o godz. 18.00, organizatorzy zaproszą na działania finisażowe.

Przypomnijmy, że w Muzeum Historii Najnowszej Radomia w Kamienicy Deskurów dostępna dla zwiedzających jest wystawa „Sztuka Wydziału Sztuki”, uświetniająca jubileusz obchodów 30-lecia Wydziału Sztuki Uniwersytetu Radomskiego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu. Ekspozycję można oglądać od poniedziałku do piątku oraz w niedziele w godz. 10.00-18.00.

Wystawa prezentuje dokonania dorobku pracowników naukowych i osób związanych z wydziałem oraz studentów Wydziału Sztuki. Ekspozycja obejmuje różne dziedziny z zakresu sztuk wizualnych: multimedia, fotografia, projektowanie przestrzenne, malarstwo, grafika cyfrowa, grafika artystyczna, rzeźba.

W piątek, 17 listopada o godz. 18.00 zostanie zorganizowany finisaż ekspozycji.

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych