Poniedziałek 26 luty
Aleksandra, Mirosława, Dionizego
RADOM aktualna pogoda

Fakty i mity: Łączność satelitarna w Resursie

dm 2024-01-04 08:24:00

Resursa Obywatelska i Radomska Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT w Radomiu zapraszają na kontynuację cyklu spotkań popularnonaukowych. Najbliższe wydarzenie odbędzie się 11 stycznia o godz. 17.00.

Spotkania odbywają się raz w miesiącu. Adresowane są do wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu nowych technologii, wytwarzania energii elektrycznej i tematyki popularnonaukowej dotyczącej każdej sfery życia.

Tematem najbliższego spotkania będzie łączność satelitarna. Wykład poprowadzi dr hab. inż., prof. Uniwersytetu Radomskiego Marcin Chrzan, specjalista w dziedzinie transportu, systemów łączności kolejowej i nawigacji satelitarnej oraz modelowania matematycznego systemów. Na najbardziej uważnych słuchaczy czekają nagrody.

Wstęp wolny.

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych