Piątek 29 września
Michała, Michaliny, Gabriela
RADOM aktualna pogoda

Elektrownia zaprasza na spotkanie z Czesławem Mozilem

dm 2022-09-19 14:41:00

Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej "Elektrownia" w Radomiu zaprasza w sobotę, 24 września o godz. 18:00, na kolejne spotkanie z cyklu Wieczór z gwiazdą. Gościem będzie Czesław Mozil, piosenkarz, kompozytor, akordeonista oraz osobowość telewizyjna.

Czesław Mozil (ur. 1979 roku w Zabrzu) – wykształcony muzyk, absolwent Duńskiej Królewskiej Akademii Muzycznej w Kopenhadze, w Klasie Akordeonu. Laureat czterech Fryderyków i potrójnej platyny. Autor tekstów, kompozytor, aktor dubbingowy i osobowość telewizyjna. Jego ostatnia płyta „#ideologiamozila” znalazła się w pierwszej dziesiątce zestawienia najlepszych płyt roku 2021 wg m.in.onet.pl i magazynu „Polityka”.

Rozmowę z Czesławem Mozilem poprowadzi Włodzimierz Izban – tenor, reżyser, założyciel i pierwszy dyrektor Mazowieckiego Teatru Muzycznego w Warszawie.

Spotkanie odbędzie się w sobotę, 24 września o godz.18:00, w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia w Radomiu, przy ul. Mikołaja Kopernika 1.

Bilety w cenie: 15 zł normalny, 7 zł ulgowy dla emeryta/rencisty.

Liczba miejsc ograniczona.

Informacje pod nr tel. (48) 383 60 77, (48) 386 16 60, a także na stronie internetowej www.mcswelektrownia.pl.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych