Środa 6 grudnia
Mikołaja, Jaremy, Leontyny
RADOM aktualna pogoda

Cykl ''Drogowskazy'' w Resursie

dm 2021-12-06 14:25:00

Ośrodek Kultury i Sztuki "Resursa Obywatelska" w ramach cyklu "Drogowskazy" zaprasza w najbliższą środę, 8 grudnia o godz. 12, 18 oraz 19.30, na projekcje polskiego filmu dokumentalnego w reż. Wincentego Podobińskiego oraz ks. Przemysława Krakowczyka, pt. "Zobacz Anioła".

Film jest wspaniałą wędrówką po odległych i całkiem bliskich miejscach kultu świętego Michała Archanioła. To także podróż duchowa ukazująca ludzi, którzy w chwili skrajnego zwątpienia, niemal stojąc nad przepaścią zawierzyli Archaniołowi, dzięki czemu odzyskali miłość oraz sens życia.

W ramach cyklu "Drogowskazy" Resursa wyświetla filmy poruszające tematy związane z wiarą, przebaczeniem oraz trudnymi ludzkimi wyborami.

Seanse filmów religijnych w Resursie odbywają się w każdą drugą środę miesiąca o godz. 12, 18 oraz 19.30. Bilety w cenie 10 zł do nabycia przed projekcjami oraz na biletyna.pl.

Rezerwacje biletów dla grup powyżej 10 osób pod nr telefonu (48) 362 85 90.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych