W sumie Referat Rejestracji Pojazdów będzie dysponował kompletem kilkuset takich ramek. Akcja potrwa do wyczerpania zapasów. - Dodatkowo zachęcamy do śledzenia fanpage’a "Zaczęło się w Radomiu" na Facebooku, gdzie również do wygrania będą ramki pod tablice rejestracyjne oraz inne gadżety związane z Czerwcem '76 - czytamy na oficjalnej stronie miasta.
''Zaczęło się w Radomiu'' - niespodzianka dla rejestrujących samochód
Od środy (19 czerwca) każdy kto zarejestruje samochód w Wydziale Komunikacji Urzędu Miejskiego w Radomiu, otrzyma komplet ramek pod tablice rejestracyjne "Zaczęło się w Radomiu". To jeden z elementów promocji obchodów kolejnej rocznicy Radomskiego Protestu Robotniczego Czerwiec '76.
Komentarze naszych czytelników
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu
Dodaj komentarz
Przeczytaj też:
Radomianie koncertowo rozpoczęli wakacje! Lato z Radiem i Telewizją Polską na Borkach [FOTO]
Lato z Radiem i Telewizją Polską zawitało do Radomia. Mnóstwo atrakcji dla mieszkańców [FOTO]
Radomiak dokonał czwartego transferu. To melodia przyszłości, na którą klub stawia
Trasa Pamięci Czerwca 76 czyli autokarowa podróż ulicami Radomia z MPK [FOTO]
Metalowe szafki szkolne ułatwiające uczniom codzienność w szkole