Ubiegłoroczny „Turniej Miast Zumi” spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców, którzy wykazali niebywałe zaangażowanie i mobilizację. Na forach dyskutowano o przebiegu akcji, w serwisie Facebook mieszkańcy tworzyli wydarzenia zagrzewające do oddania głosu na ich miejscowość. Zarówno media lokalne jak i Urzędy Miast informowały o plebiscycie. Ranking pokazał, że mieszkańcy polskich miast są aktywni i chętnie angażując się w działania, które mogą pomóc lokalnej społeczności - czytamy na stronie serwisu Zumi.pl.
Więcej głosów na Kozienice niż na Radom. Nie lubimy naszego miasta?
Dobiega końca druga edycja rankingu "Turniej Miast Zumi". Użytkownicy serwisu za pomocą głosów oddanych przez internet wybiorą ulubione miasto w Polsce. Radom raczej nim nie zostanie... Wyprzedzają nas: Szydłowiec, Węgorzewo, Kozienice, Ustrzyki Dolne...
Komentarze naszych czytelników
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu
Dodaj komentarz
Przeczytaj też:
Radomianie koncertowo rozpoczęli wakacje! Lato z Radiem i Telewizją Polską na Borkach [FOTO]
Lato z Radiem i Telewizją Polską zawitało do Radomia. Mnóstwo atrakcji dla mieszkańców [FOTO]
Radomiak dokonał czwartego transferu. To melodia przyszłości, na którą klub stawia
Trasa Pamięci Czerwca 76 czyli autokarowa podróż ulicami Radomia z MPK [FOTO]
Metalowe szafki szkolne ułatwiające uczniom codzienność w szkole