Sernik z rodzynkami czy bez? [SONDA]
W gronie redakcyjnym już przed świętami, ale także w naszych rodzinach, przy okazji wielkanocnych biesiad tradycyjnie co roku dochodzi tylko do jednego, ale zawsze tego samego sporu - jaki powinien być sernik? Jedni wolą to tradycyjnie serwowane na wielkanocnych stołach ciasto, z rodzynkami (tylko i wyłącznie), drudzy bez (absolutnie bez!). A jaki sernik wolą Czytelnicy Radom24.pl? Głosujcie.
Komentarze naszych czytelników
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu
Dodaj komentarz
Przeczytaj też:
Radomianie koncertowo rozpoczęli wakacje! Lato z Radiem i Telewizją Polską na Borkach [FOTO]
Lato z Radiem i Telewizją Polską zawitało do Radomia. Mnóstwo atrakcji dla mieszkańców [FOTO]
Radomiak dokonał czwartego transferu. To melodia przyszłości, na którą klub stawia
Trasa Pamięci Czerwca 76 czyli autokarowa podróż ulicami Radomia z MPK [FOTO]
Metalowe szafki szkolne ułatwiające uczniom codzienność w szkole